korona złota

O NAS

korona złota
zajazd przy gościńcu grill

krótko o firmie

      Zajazd Przy Gościńcu istnieje od 1999r. W tym czasie udało nam się stworzyć zjawiskowe miejsce do którego cały czas chętnie przyjeżdżają stali bywalcy jak i nowi goście. Zajazd to przede wszystkim kuchnia polska, pełna soczystych mięs, aromatycznych zup, świeżych warzyw i najlepszych pierogów w Polsce jak twierdzi wielu naszych gości. Nie brakuje w niej też dań kuchni międzynarodowej. Nasi goście twierdzą że doskonałe jedzenie jest naszym największym atutem. Czekamy na Ciebie.

korona złota

Dlaczego My

korona złota

Jesteśmy członkiem

Szlaku Kulinarnego "Smaki Ziemi Kozienickiej"

  Nasz Zajazd posiada rodzinną, przyjemną atmosferę niczym niezmąconego spokoju podczas rozkoszowania się naszymi daniami. Atrakcyjna przestrzeń została zagospodarowana w sposób dający naszym gościom duży komfort i swobodę podczas rodzinnych obiadów, biznesowych spotkań czy też wieczorów we dwoje. Tutaj nowoczesny wystrój uzupełniany jest tradycyjnym obiadem!

korona złota

Inni o nas

korona złota

    Kuchnia nasza została uhonorowana „4 widelcami” w rankingu gazety „Rzeczpospolita”. Jesteśmy również prezentowani na wszystkich targach turystycznych Uni Europejskiej jako jedna z najlepszych placówek gastronomicznych Województwa Mazowieckiego.

korona złota

Nasze zalety

korona złota

Miła obsługa

Parking

Miła atmosfera

Wi-fi

Przewiń na górę